Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Wydarzenia sportowe

Lubuska Olimpiada Młodzieży - lekka atletyka junior i junior młodszy

Ilustracja do informacji: Lubuska Olimpiada Młodzieży - lekka atletyka junior i junior młodszy
W dniu 27.05.2014r. w Zielonej Górze odbył się Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży juniorów młodszych i juniorów w ramach lekkiej atletyki. Uczniowie szprotawskich szkół średnich zdobyli łącznie 10 medali i tym samym awansowali do Mistrzostw Polski, które odbędą się 27-29.06.2014r. w Toruniu.
czytaj dalej ›

XV indywidualne mistrzostwa Polski radnych i pracowników samorządowych w tenisie stołowym

Ilustracja do informacji: XV indywidualne mistrzostwa Polski radnych i pracowników samorządowych w tenisie stołowym
Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w XV indywidualne mistrzostwa Polski radnych i pracowników samorządowych w tenisie stołowym XV indywidualne mistrzostwa Polski radnych i pracowników samorządowych w tenisie stołowym.
czytaj dalej ›

Lubuski Turniej Hokeja/Unihokeja Olimpiad Specjalnych

Ilustracja do informacji: Lubuski Turniej Hokeja/Unihokeja Olimpiad Specjalnych
W dniu 09.04. 2014r w Hali Widowiskowo- Sportowej „ARENA” w Żaganiu odbył się Lubuski Turniej Hokeja/Unihokeja Olimpiad Specjalnych, którego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Żaganiu
czytaj dalej ›

Niepokonani licealiści z Chrobrego

Ilustracja do informacji: Niepokonani licealiści z Chrobrego
Turniej piłki siatkowej „Na powitanie wiosny” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. W związku z tym, że w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie - jak co roku - intensywnie przygotowywano się na przyjście upragnionej wiosny, nauczyciele wychowania fizycznego, pan Karol Matuszak i pan Michał Szymczyk, wyszli z nową inicjatywą promującą aktywny wypoczynek, organizując niecodzienny turniej piłki siatkowej.
 
 
czytaj dalej ›

Medalowe sukcesy pływaków SOS-W w Żaganiu oraz SOS-W w Szprotawie na XIX Lubuskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Gubinie

Ilustracja do informacji: Medalowe sukcesy pływaków SOS-W w Żaganiu oraz SOS-W w Szprotawie na XIX Lubuskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Gubinie
13 marca 2014r w Gubinie odbył się XIX Lubuski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. W zawodach udział wzięły reprezentacje SOSW w Żaganiu i SOSW w Szprotawie.
czytaj dalej ›

Sukces uczniów z SOSW Szprotawa na II Regionalnym Mitingu w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych

Ilustracja do informacji: Sukces uczniów z SOSW Szprotawa na II Regionalnym Mitingu w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych
29 stycznia reprezentacja uczniów z SOSW w Szprotawie pod kierunkiem p. Jacka Sobczyńskiego (trener) i p. Doroty Zińskiej (fizjoterapeuta) wzięła udział w II Regionalnym Mitingu w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych, który odbył się Gorzowie Wielkopolskim.
Celem imprezy była popularyzacja trójboju siłowego wśród uczniów niepełnosprawnych a także rozpowszechnienie idei Olimpiad Specjalnych w regionie. Szprotawscy sportowcy po raz drugi reprezentowali Powiat Żagański w tej sportowej imprezie. Drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Zasuń, Adrian Gorbacz, Janusz Szostak i Radek Juszkiewicz.
czytaj dalej ›

Złote medale sportowców z SOSW Szprotawa na Regionalnym Turnieju Olimpiad Specjalnych w Tenisie Stołowym

Ilustracja do informacji: Złote medale sportowców z SOSW Szprotawa na Regionalnym Turnieju Olimpiad Specjalnych w Tenisie Stołowym
21 listopada 2013 r. reprezentacja uczniów z SOSW w Szprotawie pod kierunkiem p. Jacka Sobczyńskiego wzięła udział w Regionalnym Turnieju Olimpiad Specjalnych w Tenisie Stołowym, który odbył się w Lubsku.
czytaj dalej ›

Sukces uczniów z SOSW Szprotawa na X Regionalnym Turnieju Olimpiad Specjalnych w Badmintonie

Ilustracja do informacji: Sukces uczniów z SOSW Szprotawa na X Regionalnym Turnieju Olimpiad Specjalnych w Badmintonie
24 października 2013 r. reprezentacja uczniów z SOSW w Szprotawie pod kierunkiem p. Jacka Sobczyńskiego wzięła udział w X Regionalnym Turnieju Olimpiad Specjalnych w Badmintonie, który odbył się w Sulechowie.
czytaj dalej ›

Wicemistrzynie Polski w Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych z SOSW Szprotawa

Ilustracja do informacji: Wicemistrzynie Polski w Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych z SOSW Szprotawa
W dniach 26-27-29 września 2013 roku grupa uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno –Wychowawczego w Szprotawie wraz z przedstawicielami SOSW z Nowej Soli i WTZ z Żar reprezentowała Województwo Lubuskie na XIV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy. Opiekunami i trenerami szprotawskiej reprezentacji byli p. Jacek Sobczyński i p. Dorota Zińska.
czytaj dalej ›

Kajakarskie złoto Kamili z SOSW Szprotawa

Ilustracja do informacji: Kajakarskie złoto Kamili z SOSW Szprotawa
25 września 2013 roku Kamila Słońska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno –Wychowawczego w Szprotawie reprezentowała Powiat Żagański na Regionalnych Regatach Kajakowych Olimpiad Specjalnych w Nowej Soli. Opiekunem naszej reprezentantki był p. Artur Siedlec.
czytaj dalej ›
1 2 3 4
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnych

Kalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa