Nie można wyświetlić wtyczki FB

• 2017-05-21, początek godzina 13:00
    wydarzenia kulturalne

Powiatowy Folk Festiwal

III edycja Powiatowego Folk Festiwalu zorganizowana zostanie 21 maja 2017 r. na rynku w Żaganiu (część parkingowa). Głównym założeniem Folk Festiwalu jest propagowanie dziedzictwa kulturowego wsi i miasteczek  wchodzących w skład powiatu żagańskiego oraz promocja kultury ludowej wśród mieszkańców miast. W programie występy grup śpiewaczych i zespołów z powiatu żagańskiego propagujących folklor lokalny przez śpiew i taniec.
  • W ramach współpracy Stowarzyszenie CIVIS SUM zorganizuje również otwarte spotkanie edukacyjne z prawnikiem dla mieszkańców powiatu.
    Spotkanie odbędzie się 12 maja 2017r. od godz.: 15:00 w siedzibie Uniwersytetu III Wieku w Szprotawie. Temat spotkania: „Majątek seniora. Rozporządzanie majątkiem za życia czy na wypadek śmierci.”
    Na spotkaniu po omówieniu poszczególnych zagadnień prawnych będzie czas na zadawanie pytań i otwartą dyskusję. Serdecznie zapraszamy!

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20