Wybierz szkołę w powiecie żagańskim

Instrukcja rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej w Powiecie Żagańskim

Drodzy Uczniowie!

Przyszedł czas na kolejne ważne decyzje i nowe wyzwania. Przed Wami wybór nowej szkoły i ścieżki edukacyjnej. W poniższym pliku, który możecie sobie pobrać prezentujemy Wam instrukcję dotyczącą rekrutacji do szkół na terenie Powiatu Żagańskiego. Zachcęcamy do zapoznania się z treścią dokumentu!

Elektroniczny nabór do szkół w Powiecie Żagańskim

Drodzy Uczniowie!

Nadchodzi czas, w którym staniecie przed kolejnymi wyzwaniami. Przed Wami wybór nowej szkoły i ścieżki edukacyjnej. Poniżej dostępny jest plik do pobrania, dzięki któremu skorzystacie z naboru do szkół ponadpodstawowych na terenie Powiatu Żagańskiego

Wybierz szkołę w Powiecie Żagańskim!

Drodzy Uczniowie!

Nadchodzi czas, w którym staniecie przed kolejnymi wyzwaniami. Przed Wami wybór nowej szkoły i ścieżki edukacyjnej. Przygotowaliśmy dla Was informator, w którym prezentujemy wszystkie szkoły z terenu Powiatu Żagańskiego. Czytajcie, analizujcie i wybierajcie !