Pozostałe aktualności

Komendant żegna się ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu

12 marca br., w Sali odpraw KPP w Żaganiu odbyło się uroczyste pożegnanie ze sztandarem jednostki inspektora Marcina Sapuna, który 11 marca br. objął stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. Podczas uroczystej zbiórki powierzono pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Żaganiu nadkomisarzowi Bartoszowi Dzięgielowskiemu.
W spotkaniu udział wzięli starosta Henryk Janowicz oraz sekretarz Iwona Hryniewiecka, którzy na ręce insp. Marcina Sapuna złożyli serdecznie podziękowania za dotychczasową współpracę. Gospodarz powiatu wspomniał początki współpracy naszego samorządu z nowym Komendantem i zapewnił o pełnej mobilizacji i zaangażowaniu w bardzo trudnych momentach.
- Za pełną zaangażowania współpracę oraz podejmowanie wielu ciekawych inicjatyw i działań profilaktycznych na rzecz podnoszenia bezpieczeństwa Mieszkańców Powiatu Żagańskiego proszę przyjąć nasze słowa uznania za codzienną służbę oraz wsparcie naszych Jednostek. Na szczególną uwagę zasługuje Pana praca na rzecz młodzieży, która kształci się w klasach o profilu policyjnym.
Dziękujemy za codzienną otwartość na problemy naszego samorządu oraz gotowość do niesienia pomocy. Wyrażając wdzięczność, życzymy dalszego rozwoju zawodowego oraz bezpiecznej służby! - zaznaczył starosta Henryk Janowicz.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją