Pozostałe aktualności

Powiatowy Dzień Sołtysa

14 marca br. w Starostwie Powiatowym w Żaganiu gościliśmy sołtysów z całego Powiatu Żagańskiego, aby podziękować im za codzienną pracę na rzecz naszych mieszkańców.
Z sołtysami spotkali się starosta Henryk Janowicz, Członek zarządu Roman Śliwiński oraz sekretarz Iwona Hryniewiecka. Naszym gościem był również Poseł na Sejm Stanisław Tomczyszyn.
Nasze spotkanie uświetnił występ artystyczny młodzieży z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych pod czujnym okiem kadry pedagogicznej. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie autorskiego skeczu opowiadającego o wyborach na sołtysów. 
 
- To wy drodzy sołtysi tworzycie codzienności naszych małych miejscowości. Nikt inny nie zna bolączek i radości mieszkańców tak jak wy. Chciałbym Wam podziękować za tą misję i za zaangażowanie w rozwój wsi powiatu żagańskiego. Chciałbym wam życzyć zdrowia, szacunku, pogody ducha oraz powodzenia w życiu prywatnym - powiedział starosta Henryk Janowicz.
 
Dziękujemy również młodzieży z Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Szprotawie za przygotowanie poczęstunku dla naszych gości.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją