Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Najnowsze Informacje

Konkurs "Zakochaj się w Walentynki" - wyniki

22-02-2021 | drukuj
Ilustracja do informacji: Konkurs "Zakochaj się w Walentynki" - wyniki
W poniedziałek 22 lutego br., w Starostwie Powiatowym w Żaganiu wicestarosta Anna Michalczuk oraz członek zarządu Roman Śliwiński wręczyli nagrody dla zwycieżców w konkursie walentynkowym. W związku z dużą ilością prac, Zarząd Powiatu Żagańskiego postanowił nagrodzić aż siedmiu uczestników. Wyróżnienia trafiły do wszystkich autorów nadesłanych prac. Serdecznie gratulujemy odwagi, kreatywności i dziękujemy za pełne zaangażowanie! Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy ogromu miłości!
 
 
 
Starostwo Powiatowe w Żaganiu z okazji dnia zakochanych zaproponowało młodszym mieszkańcom udział w konkursie walentynkowym. Mimo krótkiego czasu na wykonanie zadania, wpłynęło do nas mnóstwo prac i jak przyznaje wicestarosta Anna Michalczuk, każda z nich była wyjątkowa.
 
Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wysłanie wspaniałych prac. Dotarły do nas nie tylko rysunki, ale również wiersze, opowiadania i jedno nagranie.
- Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności dzieci, młodzieży i podopiecznych naszych jednostek. Jeszcze bardziej cieszy fakt, że miłość w waszym wydaniu ma dobre skojarzenia – mówi wicestarosta Anna Michalczuk, która nagrodziła zwycięzców.
- Wybrać trzy najlepsze prace to było trudne wyzwanie, dlatego wybraliśmy aż siedmiu zwycięzców, do których trafiły nagrody. Zdecydowaliśmy jednak, że wszystkie prace, które do nas trafiły zostaną wyróżnione i do ich autorów również trafią drobne upominki – mówi Iwona Hryniewiecka, sekretarz powiatu. 
 
Zwycięzcami konkursu zostali: Kamila Kędzierska (ZSTiO Żagań), Borys Pasternak (SOSW Żagań), Oliwia Opas (ZSTiO Żagań), Andżelika Świątek (ZSP Iłowa), Dominik Migocki (SOSW Żagań), Mariusz Kwatkowski (PŚDS Szprotawa), Karolina Zych (ZSP Iłowa). Prace pozostałych uczestników zostały wyróżnione.  
 
 
 
 
Za udział w konkursie bardzo dziękujemy uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Żaganiu, Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie, podopiecznym Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Szprotawie, wychowankom Powiatowego Domu Dziecka w Szprotawie, uczennicom Liceum Ogólnokształcącego w Szprotawie, uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej, uczennicy Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych, wszystkim uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wiechlicach, uczniom Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Żaganiu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa