Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Oświata

Powiatowa Giełda Edukacji i Pracy

Dnia 18 kwietnia 2011 r. z myślą o gimnazjalistach Zarząd Powiatu Żagańskiego zorganizował Powiatową Giełdę Edukacji i Pracy. Uroczystego otwarcia Giełdy dokonał Starosta Żagański Marek ślusarski w asyście Dyrektora Wydziału Organizacji i Pragmatyki Zawodowej przy Kuratorium Oświaty Wiesławy Luftman.
czytaj dalej ›

Turniej BwRD

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów ma przebieg wieloetapowy. Zgodnie z regulaminem i organizacją wojewódzką eliminacje szkolne i gminne organizowane są w terminie do końca marca, a eliminacje powiatowe obędą się w terminie 15 kwietnia 2011 o godz. 9:00 w Publicznym Gimnazjum w Tomaszowie, ul. Leśna 1.
czytaj dalej ›

Powiatowy Konkurs Historyczny Holokaust – świadectwo prawdy.

W dniu 2 marca 2011 roku odbył się konkurs historyczny „Holokaust- świadectwo prawdy“, zorganizowany w Zespole Szkól Technicznych i Licealnych w Żaganiu. Udział wzięło 30 uczniów ze szkół powiatu żagańskiego.
czytaj dalej ›

Konkurs „Lubuski Laur Oświaty”

Sejmik Województwa Lubuskiego już po raz dziewiąty organizuje konkurs pod nazwą Lubuski Laur Oświaty. Kapituła Konkursu powołana przez Przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubuskiego, sprawującego Honorowy Patronat nad Konkursem przyzna wyróżnienia w czterech kategoriach:
czytaj dalej ›

LABORATORIUM-zajęcia pozalekcyjne dla uczniów ZSP w Szprotawie

Nasza szkoła pozyskała na realizację wszystkich zaplanowanych działań ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki) niemal 250000PLN.
czytaj dalej ›

„Szkoły Odkrywców Talentów”

Ministerstwo Edukacji Narodowej pod przewodnictwem minister Katarzyny Hall przyznało w bieżącym roku szkolnym wybranym placówkom edukacyjnym tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”- jedną ze szkół uhonorowaną tym tytułem jest Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie.
czytaj dalej ›

Stypendia naukowe, twórcze i artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego

Informujemy, że po raz szósty Samorząd Województwa Lubuskiego przyznawać będzie stypendia naukowe, twórcze i artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego. Wnioskodawcami mogą być szkoły ponadgimnazjalne i artystyczne oraz stowarzyszenia działające w środowisku oświaty i kultury, a każdy z wnioskodawców może złożyć najwyżej 5 wniosków o przyznanie stypendium.
 
czytaj dalej ›

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BwRD

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów ma przebieg wieloetapowy. Zgodnie z regulaminem i organizacją wojewódzką eliminacje szkolne i gminne organizowane są w terminie do końca marca, a eliminacje powiatowe obędą się w terminie
26 kwietnia 2010r. o godz. 900 w Zespole Szkół nr 2 w Żaganiu, ul. Nocznickiego 18.
czytaj dalej ›

Żagań wart Poznania!

Politechnika Poznańska - Wydział Maszyn Roboczych i Transportu ogłasza nabór na studia w zamiejscowym oddziale dydaktycznym w Żaganiu
czytaj dalej ›
1 ... 5 6 7 8 9 10 11
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa