Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

„Pełno spraw dla niepełnosprawnych”

Ilustracja do informacji: „Pełno spraw dla niepełnosprawnych”
Dnia 23 kwietnia 2013 r. o godz. 10:00 Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „Pełno spraw dla niepełnosprawnych”. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej pałacyku przy ul. Jana Pawła II 15 w Żaganiu.
czytaj dalej ›

Spotkanie nt. zasad aplikowania w ramach programów transgranicznych

Ilustracja do informacji: Spotkanie nt. zasad aplikowania w ramach programów transgranicznych
12 kwietnia w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu odbyło się bezpłatne spotkanie informacyjne na temat zasad wnioskowania oraz wypełniania wniosku o dofinansowanie Funduszu Małych Projektów i Projektów Sieciowych w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) - Brandenburgia 2007 2013 oraz Funduszu Małych Projektów w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Saksonia - Polska 2007 - 2013.
czytaj dalej ›

Dotacje na wsparcie elektronicznego biznesu typu B2B

Ilustracja do informacji: Dotacje na wsparcie elektronicznego biznesu typu B2B
W związku z planowanym naborem wniosków –18.04.2013r. o godz. 10:00 w Siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu (Pałacyk przy ulicy Jana Pawła II 15) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dotacji na wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B w ramach Działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
czytaj dalej ›

Dotacje na wsparcie elektronicznego biznesu typu B2B

Ilustracja do informacji: Dotacje na wsparcie elektronicznego biznesu typu B2B
W związku z planowanym naborem wniosków – 08.04.2013 r. o godz. 10:00 w Siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu (Pałacyk przy ulicy Jana Pawła II 15) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dotacji na wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B w ramach Działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
czytaj dalej ›

Szkolenie z zasad aplikowania i rozliczania wniosków w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej

Ilustracja do informacji: Szkolenie z zasad aplikowania i rozliczania wniosków w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej
Dnia 12.04.2013r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu - Sala konferencyjna w Pałacyku, przy ulicy Jana Pawła II 15 - o godzinie 11:00, odbędzie się bezpłatne szkolenie na temat zasad wnioskowania oraz wypełniania wniosku o dofinansowanie FMP i PS w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) - Brandenburgia 2007 2013 oraz  FMP w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Saksonia - Polska 2007 - 2013.
czytaj dalej ›

Dyżury konsultanta LPI w Żaganiu w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich

Ilustracja do informacji: Dyżury konsultanta LPI w Żaganiu w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich
W marcu Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu przeprowadzą kolejne dyżury w ramach Mobilnego Punktu. Bezpłatne indywidualne konsultacje na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych, odbędą się:
czytaj dalej ›

Lekcja europejska dla dzieci z klas I – III szkół podstawowych

Ilustracja do informacji: Lekcja europejska dla dzieci z klas I – III szkół podstawowych
W dniu 28.02.2013r. w Zespole Szkół nr 1 w Szprotawie w klasach II a, II b, II c przeprowadzona została lekcja europejska. W sumie w lekcjach udział wzięło 67 dzieci. Kolejne lekcje europejskie przeprowadzone zostały w Szkole Podstawowej w Wiechlicach. Udział w nich wzięły klasa III a i III b, w sumie 48 dzieci.
czytaj dalej ›

Sobotnie dyżury LPI

Ilustracja do informacji: Sobotnie dyżury LPI
W sobotę 9 marca 2013r. odbędzie się kolejny dyżur Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
czytaj dalej ›

Spotkanie dla przedsiębiorców

Ilustracja do informacji: Spotkanie dla przedsiębiorców
W dniu 15 lutego 2013 r. o godz. 10:00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu odbyło się bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dotacji w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”.
czytaj dalej ›

Nieuczciwe praktyki

Ilustracja do informacji: Nieuczciwe praktyki
W związku z powtarzającymi się sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na sprzedaży dostępnych bezpłatnie informacji i publikacji na temat Funduszy Europejskich, pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego informują i przypominają, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury, podręczniki dla beneficjentów są bezpłatne, dostępne w siedzibach Punktów Informacyjnych.
czytaj dalej ›
1 ... 5 6 7 8 9 ... 13
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa