Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Aktualności

Koronawirus - niezbędne informacje!

Ilustracja do informacji: Koronawirus - niezbędne informacje!
Zapoznaj się z przedstawianymi materiałami, zachowaj wskazane środki ostrożności oraz zastosuj się do prezentowanych zaleceń.
czytaj dalej ›

Powrót do pracy. Projekt dla osób bezrobotnych, a także rodziców

Ilustracja do informacji: Powrót do pracy. Projekt dla osób bezrobotnych, a także rodziców
W związku z pozyskaniem dofinansowania w ramach środków Unii Europejskiej, Językowa ,,Chatka Puchatka” Monika Dominiak oraz Fundacja ,,Przedsiębiorczość”, zapraszają do udziału w projekcie nr RPLB.06.04.00-08-0015/20-00 pt: Żłobek w Żaganiu szansą na powrót na rynek pracy rodziców dzieci do 3 roku życia Regionalnego Programu Operacyjnego- Lubuskie 2020,Działanie 6.4. Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3.
czytaj dalej ›

Ogrom pasji i taneczne sukcesy

Ilustracja do informacji: Ogrom pasji i taneczne sukcesy
Starosta Henryk Janowicz zaprosił na spotkanie podopieczne Artura Niezgody. Dziewczęta, które rozwijają swój talent taneczny, reprezentują Powiat Żagański na wielu prestiżowych zawodach zdobywając ogromne sukcesy. Chcąc docenić podejmowane przez nie wyzwania, starosta Henryk Janowicz oraz wicestarosta Anna Michalczuk, nagrodzili tancerki powiatowymi gadżetami. Dziewczęta pochawaliły się zdobytymi pucharami i dyplomami na Mistrzostwach Krajowych IDO.
czytaj dalej ›

Wykazy nieruchomości

Ilustracja do informacji: Wykazy nieruchomości
Wykaz nieruchomości skarbu państwa przeznaczonych do sprzedaży oraz wzkaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej na okres 3 lat stanowiącej własność Skarbu Państwa na rzecz dotychczasowego dzierżawcy
 
 
 
czytaj dalej ›

Wicestarosta uhonorowana medalem

Ilustracja do informacji: Wicestarosta uhonorowana medalem
Wicestarosta Anna Michalczuk na zaproszenie Kuratorium Oświaty wzięła udział w Wojewódzkich obchodach z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości wicestarosta nagrodzona została medalem Komisji Edukacji Narodowej. 
czytaj dalej ›

Najserdeczniejsze życzenia!

Ilustracja do informacji: Najserdeczniejsze życzenia!
"Kto zdobytą wiedzę pielęgnuje,
a nową bez ustanku zdobywa,
ten może być nauczycielem innych"
                                     Konfucjusz
 
 
 
Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji, życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów i spełenienia się w realizacji planów zawodowych. 
 
Życzymy Państwu zdrowia, uśmiechu i pogody ducha. Dziękujemy za zaangażowanie w codzienną pracę z młodzieżą, a także wypełnianie niełatwych obowiązków. Dziękujemy za cierpliwość i wytrwałość.
 
 
 
Starosta Henryk Janowicz
Zarząd Powiatu Żagańskiego

Żagański Dzień Seniora

Ilustracja do informacji: Żagański Dzień Seniora
W poniedziałek 5 października Starosta Henryk Janowicz wspólnie z Burmistrzem Żagania Andrzejem Katarzyńcem otworzył Żagański Dzień Seniora. Samorządowcy wspólnie z Wicestarostą Anną Michalczuk przywitali wszystkich seniorów, dla których tego dnia Pałac Kultury przygotował szereg atrakcji. Oczywiście całe spotkanie przebiegało zgodnie z wytycznymi zapewniającymi bezpieczeństwo. Podczas spotkania gościem specjalnym był lek. med. Marek Femlak, który jako specjalista diabetolog i internista ze 105. Szpitala, opowiedział po krótce o zasadach bezpieczeństwa, którymi w szczególności seniorzy powinni się kierować na co dzień. 
czytaj dalej ›

Żołnierskiego szczęścia!

Ilustracja do informacji: Żołnierskiego szczęścia!
Tymi słowami gen. Jarosław Mika, Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych przywitał nowego dowódcę Czarnej Dywizji w Żaganiu. Uroczystości przekazania obowiązków odbyły się w poniedziałek 5 października na Placu Maczka. Starosta Henryk Janowicz był jednym z gości wydarzenia. 
czytaj dalej ›

Zielone Targi w Powiecie Żagańskim

Ilustracja do informacji: Zielone Targi w Powiecie Żagańskim
W minioną sobotę (19.09) mieszkańcy z całego Powiatu Żagańskiego mieli okazję spędzić wspaniały dzień na Zielonych Targach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Żaganiu we współpracy z miastem Żagań. Tuż przy Pałacu Książęcym zapachniało domowymi pierogami, swojskimi przetworami, pysznymi ciastami i serami... Ale to nie wszystkie atrakcje tego dnia.
czytaj dalej ›

e-budownictwo - nowa platforma internetowa

Ilustracja do informacji: e-budownictwo - nowa platforma internetowa
Informujemy, nowa platforma internetowa e-budownictwo, ułatwiająca życie inwestorom, inżynierom i architektom, już działa. W niedługim czasie będzie można między innymi zgłaszać roboty budowlane, a także kierować wiele wniosków do urzędu on-line. Wejdź na stronę e-budownictwo.gnub.gov.pl lub poprzez umieszczony na naszej stronie baner:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
i wypróbuj jedne z dostępnych formularzy wniosków.
 
Obecnie system posiada funkcjonalność wypełniania i wydruku formularzy i tak przygotowany wniosek na razie może być dostarczony do organu administracji w dotychczasowy sposób, ale jeszcze do końca br system ma umożliwić również wysłanie dokumentu w postaci elektronicznej do wybranego urzędu.
czytaj dalej ›
1 ... 3 4 5 6 7 ... 42
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa